Hrála jsem s ním vášnivou hru!

Newspaper

„Drželi jsme se za ruce, líbali, byli u sebe. Oba jsme se i beze slov shodli na tom, že jsme připraveni hrát i příště.“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

S napětím jsem čekala, co to bude. Obnaží si hruď, nebo stáhne kalhoty? Oba scénáře byly lákavé a jeden z nich už byl jen otázkou pár vteřin. Podíval se na moje nahá prsa. Začínala jsem být pořádně vzrušená. S úsměvem si protáhl přes hlavu tričko a mně se rozbušilo srdce.

Ne, že bych nikdy před tím neviděla Kamilův hrudník. No teď to bylo všechno jakési jiné. Ve světle svíček se jeho svaly na hrudi rýsovaly jaksi více. Na břiše se mu rýsovaly obrysy svalů a pevná ramena ve mně vzbuzovala neskonalou touhu. Oblízla jsem si rty a vytáhl další kartičku. Úkolem bylo dvě minuty ho líbat. Vášnivě. Vrhla jsem se na něj a líbala. Jazyky se nám v ústech přelétaly. Samozřejmě jsme nezůstali jen u toho. Jeho ruce zamířily na moje už nahá prsa. Jemně mi masírovaly bradavky a já ho hladila po zádech. Moje prsa se občas přitlačila na jeho hruď a já jsem z něj cítila sálavé teplo.

Dvě minuty úkolu už dávno ušli a my jsme se líbali dál. Čas nebyl omezen. Oběma nám šlo jen o potěšení.

Když jsme skončili s polibkem, opět jsme byli o něco více vzrušení. Už jen pár hodů kostků nás dělilo od naprosté nahoty. Atmosféra začala gradovat.

Když Kamil vytáhl pod stromečkem erotickou hru pro dva, myslela jsem si, že hloupější dárek jsem dostat nemohla. Když jsme rozložili hrací plán, poprvé hodili kostkou, políbili se a začali plnit milostné úkoly, najednou vše dostalo jiný rozměr. Stávali jsme se bližšími. Atmosféra gradovala a já najednou viděla Kamila ve zcela jiném světle. A podle chtivého pohledu na mé tělo a vášni v jeho očích jsem vnímala, že i on na mě dívá úplně jinak. Žádostivě, toužebně.

Když jsem si vytáhla další kartičku, ve které jsme si měli zahrát na rychlovku u něj v práci, už jsme byli oba nazí.

Přišla jsem za ním, sedla si vedle něj a políbila ho na tváře. Rukou jsem mu po noze přešla až k rozkroku a uchopila jeho přirození.

Byl vzrušený, vlhký, naše těla byla těsně u sebe. Říkat nebylo co. Rychlovka v práci vyžadovala svižnou akci. Na kterou jsem už byla po dvaceti minutách hraní dokonale připravena.

„co řekneš na zákusek namísto oběda?“ zeptala jsem se jiskřivě a hrála svou roli.

Máme pár minut než přijdou kolegové,“ odpověděl.

„To nám stačí,“ vyslovila jsem a sedla si mu na rozkrok zády.

Jako když si sedám na jeho lůno při sledování televize, akorát teď jsem sklouzla vlhkou vagínou přímo po jeho vztyčeném penisu. Dosedla jsem až nadoraz a oba jsme téměř najednou zasténali rozkoší.

Byli jsme doma na dece, ale ta atmosféra, kterou jsme si vytvořili, byla naprosto žádostivá. Najednou jsem se skutečně cítila tak trochu jako u něho v kanceláři, když všichni odejdou na oběd a je tam pár minut jen sám se mnou. Zapřela jsem se nohama do podlahy, chytla ho za kolena a začala se jemně knísat. Dopřála jsem mu ten nejkrásnější pohled na světě, jak o něm mluví. Na můj zadek, který chytil do dlaní a já jsem po něm kmitala nahoru a dolů. Stupňovala jsem naši rozkoš, hrála si s ním vzrušující hru, která mě nikdy neomrzí.

„Jsi úžasná,“ povzdechl mi do ucha a jemně začal masírovat mé ztopořené bradavky. S citem mi přecházel po prsou, bral je do dlaní a teplýma rukama je masíroval. Vzdychala jsem a sama se blížila k vyvrcholení. Hra mě bavila stále víc a víc. Milovala jsem ten pocit intimity a přítulnosti, když jsem na něm jezdila otočená zády k jeho tváři a on mi přitom laskal tělo, prsa, nohy, zamířil na rozkrok a přitlačil mi prstem klitoris. Vibrace proběhly celým mým tělem.

Byli jsme sehraní a tak i rychlovka v jeho práci by nám ubíhala stejně. Už jsme nepotřebovali řešit žádné důležité otázky, všechno bylo jasné. Hra nás oba bavila. I doma jsme si najednou uměli vytvořit takové vzrušení jako v jeho práci.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora