Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?
vložila 22.5.2018
5.6.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
25,600
25,900
21,900
22,200
EUR

Náš tým ŽENY s.r.o. aneb kdo a proč u nás pracuje?

Eva - první ŽENA s.r.o.

Jsem životní optimistka, která v každé překážce vidí příležitost. Mé okolí trpí oblíbenými hláškami – to dám, rychle, rychle a kdy už to bude? Miluji jaro, dlouhé barevné šaty a všechny, kteří se umí od srdce zasmát.

Eva je ta, bez které by ŽENY s.r.o. nebyly. V roce 2013 to celé začalo díky její superschopnosti propojovat ženy a velkému srdci lidem pomáhat. Dnes vede několik projektů pod záštitou ŽENY s.r.o. a v hlavě má nápadů na dalších 150 let!

Kontakt: eva@zenysro.cz

Redakce to je Kristina & Kristýna 

 

Kristina Š. – "Královna redakce" ŽENY s.r.o.

Starám se o to, abyste měly co číst, aby vás bavilo, co čtete, a aby vás bylo víc a víc, které nám na web přispíváte a společně ho tak tvoříte s námi  moc děkujeme! To, že můžu denně vybírat z vašich příspěvků, mě moc těší, ať už jsou to recepty, nebo blogy. A co těší mě? Můj úžasný syn Joachim, sluníčko, dobré jídlo, příroda, jóga a když mi něco vzniká pod rukama.

Je to ta vpravo na fotce, mezi ŽENY s.r.o. přišla minulé září. Po mateřské a dvou letech strávených v Dublinu se vrátila do světa médií. Koordinace čehokoli je její silná stránka.

Kontakt: kristina.sediva@zenysro.cz 


Kristýna M. – "Královna redakce" Podnikavá žena

Už tři roky připravuji a koordinuji web Podnikavá žena. Nejvíc mě baví potkávat se s lidmi, kteří nechodí po vyšlapaných cestách a hodně riskují, ale na oplátku se živí tím, co je baví. Miluju zmrzlinu, moře, malování, italskou kuchyni, kočky a dokumenty o 2. světové válce, které dávají každý večer (přísahám!) na ČT 2. 

Kristýna je zkušená redaktorka na volné noze, má přehled, vytříbený vkus, svůj osobitý styl a skvělý odhad na to, co vás zajímá. 

Kontakt: kristyna.malina@podnikavazena.cz

Reklama 

 Potřebujete, aby se zákaznice dozvěděly o vašich produktech, v čem jsou unikátní? Potřebujete, aby se zákaznice o vašich produktech bavily a sdílely zkušenosti?

Oslovte nás  

Katka L. 

Největší smysl mi dává, když děláme ženám radost a ty s námi na oplátku sdílí své zkušenosti s produkty a usnadňují tak nákupní rozhodování dalším ženám. Každá z vás má svůj příběh, stejně tak jako ho má každá firma a každý produkt. Motto: všechno se vším souvisí .

V oblasti médií a marketingu je Kačka více než deset let a v ŽENÁCH s.r.o. vede celý obchodní tým. 

Kontakt: katerina.lundakova@zenysro.cz mobil 734 571 271 

Jana V.

Networking, kontakt s lidmi/klienty, telefonáty, schůzky, hledání nových příležitostí a potenciálu – to je můj životní styl a práce zároveň... vedle toho jsem ovšem i poměrně klidná maminka 6 letých dvojčátek, které mě nabíjejí zase jinak.

Jana je prototyp ideálního obchodníka - svou práci miluje, s elegancí, grácií a díky vlastnímu přesvědčení o našem produktu si získá i vás.

Kontakt: jana.velinska@zenysro.cz mobil 739 097 523

Šárka Ch. 

Klidná a introvertní jasně že to nejsem… jsem ta, co jede celý den a je k nezastavení a právě proto mám klidnou a introvertní fenku Stafordšírského bulteriéra jménem Sweety a naprosto úžasně a mile zlobivého syna a s nimi jsou nejlepší výlety po Evropě ale i po našem lese.

Šárka je naše dynamo, občas k nezastavení, prodala by mrtvému zimník.

Kontakt: sarka.charvatova@zenysro.cz mobil 605 181 581     

 

 Testovačky Pája & Ája

Pája Ž.

Jsem extrovert, mám kolem sebe ráda lidi, hudbu, zábavu a vír velkoměsta. Jsem hodně vybíravá v jídle a mojí neřestí je všechno sladké. A nakupování... nakupování oblečení, bot, jídla a hlavně nepotřebných věcí. Haha.

Pája je guru celého testování - vybírá pro vás žhavé novinky k odzkoušení, nastavuje soutěže a komunikuje s klienty ohledně podkladů. A k tomu je to naše IT holka.

Kontakt: pavlina.zabkova@zenysro.cz

Alice K.

Miluji asijskou kuchyni a dobré víno. Nejraději relaxuji na hodině jógy, kde nabírám energii na další dny.

V ŽENÁCH s.r.o. se Ali vzorně stará o předávání podkladů od klientů do redakce, o testování a soutěže.

Kontakt: alice.kapounova@zenysro.cz
 

Finance

Jana P.

Money, money, money zeptejte se Jany, všechno vám to správně spočítám!  

Jana má u nás na starost peníze, faktury a taky VŽDYCKY ví, kde co je!

Kontakt: info@zenysro.cz 

Recepce

Bára Č.

Jsem ukecaná, přátelská a rozlítaná holka, jejíž největší parťačkou je její 4 letá Ema, ráda poznávám, bavím se, cestuji, vymýšlím, přemýšlím, uklízím, směju se, povídám, poslouchám, maluju a miluju a někdy třeba i čaruju, zkrátka se nenudím!

Barča má u nás na starost chod celé recepce, stará se o pronájmy Pracoven, občerstvení, vydává testování a hlavně se neustále krásně usmívá. Zároveň je pravou rukou naší Evy.

Kontakt: Barbora.Cadova@zenysro.cz 224 815 817​

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.6.2018
Moc milý a přátelský tým
14.6.2018
Jste všechny velmi pozitivní!!!
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.6.2018
Moc milý a přátelský tým
14.6.2018
Jste všechny velmi pozitivní!!!