Nechci s ním nic víc, jen milování

Newspaper

„Přicházím jako běžná žena a najednou stojím v jeho chodbě jako bohyně svůdnosti. Žena připravená ke svádění. Miluji jeho pohled na mém těle…“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Když se na mě směje tím jeho odzbrojujícím výrazem ve tváři, jsem ochotna odpustit mu všechno. Vytřu k němu dlaně a on si mě přivine do náruče. Můj špatný kluk. Jen můj. Pouze na malou chvíli, ale můj. A já si tu chvíli užiji.

Tibor není muž, kterému chci vařit oběd nebo prát košile. Není to muž, vedle kterého se chci probouzet a trnout, jestli se vzbudí ráno u mně nebo u jiné. Špatný kluk. Jeden z těch, kteří mě odjakživa přitahovali. Už na základní škole. Potom na střední jsem chodila zavěšená za ruku s největším grázlem na škole.

Nakonec jsem se provdala za vzorného IT manažera. Dobrého kluka, s ještě lepším platem. Nakonec to ale jaksi začalo být všechno příliš běžné. Zvykla jsem si na dobrý život, když mi ho zkřížil zlý kluk Tibor.

Jakmile přišel do našeho podniku, proběhla mezi námi jiskra. Jako když se naváže spojení, které si neumíte vysvětlit. Jako když se utkají dva paprsky světla a splynou v jeden. Přesně jsem věděla, že to není muž, kterému bych chtěla prát ponožky a chystat věci do práce. Ale přesně jsem okamžitě věděla, že je to muž, který mi dokáže dát to, co mi tak chybělo. Po čem moje duše prahla už léta. Pocit, že se mě zmocní špatný kluk.

Když mi na baru nechal štědré spropitné a já mu dala více úsměvů, bylo jasné, že skončíme spolu. No možná ne nadlouho, ale intenzivně.

Přesně tak to bylo iv první večer, kdy jsem se vracela z práce a on mě čekal na chodníku. Odhodlán, že ne pro něj není odpověď. Proto jsem už za pár minut s ním seděla na zadním sedadle jeho auta. Na kraji slepé ulice pod rozbitou lampou a on mi rozepínal podprsenku, aby se mi dostal k bradavkám. Ty si přímo žádostivě ptali jeho horký jazyk a dychtivý výraz, kterým mě bude ochutnávat. Prsa jsem měla plná, bradavky mi stály a všechno bylo jako ve filmu se zlým chlapcem, který mě nakonec obrátil zadečkem k sobě a prudce bez zeptání do mě vnikl.

Můj souhlas nepotřeboval. Ten jsem mu přece vysílala celou tu dobu, co jsme se potkávali v baru jako dva neznámí a potom stále známější.

Od té doby mě už Tibor nečeká jen před prací. Občas mě překvapí zprávou, že má na mě chuť a já se mám zeptat do „fitka“. I proto mám vždy připravenou tašku na cvičení a těším se, jak u něj spálím kalorie.

Přestože jako vzorná manželka jsem musela odehnat výčitky jako otravné mouchy, nakonec jsem se rozhodla, že to pokušení je příliš silné, abych mu odolávala. Zároveň jsem pochopila, že s Tiborem bych nikdy nemohla žít a fungovat pod jednou střechou. Žít s ním každodenní nudný život.

Ale nedokážu odolat ani jeho vábení. Jeho image špatného chlapce, který se mi vkrádá do života a dává mi ten pocit, že jsem skutečně jeho. Že mu patřím, že se mě zmocní a jeho oslňující úsměv frajera mě vždycky dostane do kolen i na kolena.

Přesně tak, když stojí u jeho dveří s taškou do fitka.

On otevře, vytrhne mi tašku z rukou, shodí ze mě bundu a legíny se sportovním tričkem, pod kterým si často přeje erotické prádlo a samodržky.

Přicházím jako běžná žena a najednou stojím v jeho chodbě jako bohyně svůdnosti. Žena připravená ke svádění. Miluji jeho pohled na mém těle. Chvěji se vzrušením když mě pohlazuje, když prochází svou rukou ztvrdlou od činek v posilovně po mém těle, když slyším, jak šuchoce po jemném silonu.

Jsem tehdy přímo v sedmém nebi.

Je něžný, ale přitom umí být i dostatečně vášnivý. Málokdy čekám, a rozepnu mu kalhoty. Vždy má už tvrdý penis. Ani jsem si nepamatovala, kdy by ho tvrdý neměl a mě samu vzrušuje, jak ho rychle dokážu nabudit. Přitahuje mě to. I když mi káže, jak mu to mám udělat.

„Pokračuj tím jazykem níže,“ říká a já kloužu po jeho penisu dolů až k zadku. Povzdechne, pohladím ho a on mi sevře hlavu v pevných dlaních.

Můj špatný kluk. Sice na malou chvíli, ale můj. „Pojď do ložnice!“ Nemusí mě dvakrát přemlouvat. Postavím se odcupitám v silonkách na postel, kterou už důvěrně znám.

„Pohraj si sama,“ řekne poté, co jsem si lehla a svůdně před ním roztáhla nohy.

Udělám to ráda, protože vidím, jak ho to vzrušuje. Jak má napřímený penis, jak se mu doslova chvěje touhou. Vzdychá a já se neumím dočkat okamžiku, kdy do mě vstoupí.

Hladím si klitoris, třem bradavky a vzdychám. Tibor podíde ke mně a začne mě dráždit prsty.

Předu jako kotě, tahám ho k sobě.

„Pojď do mě,“ víc ta slova vzdychám jako šepkám a na rukou mám husí kůži vzrušení. Tibor mi chytne nohy, vnikne do mě a já mu sevřu zadek.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora