Opravdu existuje! Kde? Mužský bod G je skutečný, jak ho najít?

Newspaper

Je to neoddiskutovatelný fakt. I muži mají svůj bod G, místo které je zdrojem ohromujících orgasmů. Máte odvahu jej hledat? Není to složité!

I muži mají svůj bod G. Víte, kde?
Mužský bod G se skrývá v prostatě – ve žláze velikosti vlašského ořechu mezi močovým měchýřem a penisem. Někteří muži jsou však na toto místo hákliví. V každém případě stimulace prostaty přináší nové zážitky ze sexuálního vzrušení a potěšení. Druhá věc je ztotožnit se s faktem, že nejlepší způsob stimulace prostaty je přes konečník. Na to se musí připravit oba partneři, kteří to chtějí vyzkoušet.

Kde je nejcitlivější místo mužů?
Jisté je, že správná stimulace prostaty je pro muže tak příjemná, že odborníci na sexuální zdraví označili prostatu za „mužský bod G“. Nejcitlivější místo, které vyvolá silné pocity vzrušení, se nachází zhruba 5 centimetrů v konečníku směrem k břichu. Je to místo, kde končí prostata.

Prostata obsahuje mnoho nervových zakončení (v prostatě je téměř tolik nervových zakončení jako v klitorisu). Takže skutečně mužům otevírá zcela novou cestu potěšení, jsou-li ochotni vyzkoušet takové vzrušení.

Zahoďte předsudky, nemá to nic se sexuální orientací
Sexuální orientace muže nemá absolutně žádný vliv na to, jestli je hra s prostatou pro něj to pravé. Vjemy a zážitky, které dělají mužům dobře, nemají nic společného s jejich sexuální orientací ani s pohlavím. Základem je uvolnit se a neřešit žádné předsudky.

Muži mohou dokonce mít orgasmus bez stimulace penisu, jen drážděním prostaty. Ti, kteří tento způsob vyvrcholení zažili, tvrdí, že orgasmus z prostaty je orgasmus celého těla a po celém těle cítili mravenčení. Vyvrcholení ze hry s penisem je izolovanější, lokálnější, rychlejší a přímé.

Jak na masáž mužského bodu G?
Připravte se, uvolněte, předebatujete vše potřebné

Pokud zkoušíte masáž prostaty partnera, ujistěte se, že máte čisté ruce a ostříhané nehty. Vždy používejte lubrikant, protože konečník se sám nemaže. Samozřejmostí pro muže je sprcha před mazlením. Anální příprava je velmi osobní a lidé na ni mají různé názory, nechte partnera učinit ji podle sebe.

Začněte masáží hráze

Ještě předtím, než zkusíte vnitřní masáž prostaty, začněte jemnou vnější masáží perinea. Je to oblast, která se nachází mezi varlaty a konečníkem. Perineum je vysoce citlivá, ale často přehlížená erotogenní zóna. Naneste lubrikant na prst a potírejte konečník zvenčí, abyste stimulovali nervová zakončení.

Prozkoumejte vnitřní stimulaci

Pokud je venkovní masáž pro muže příjemná, zkuste vnitřní stimulaci. Prst s lubrikantem vsuňte do konečníku a otočte jej směrem k břiše. Přibližně v hloubce 5 centimetrů pocítíte prostatu. Není třeba ani víc prstů, ani hlubší průnik. Toto místo jemně masírujte a sledujte partnerovy pocity.

Ujistěte se, že je již předem vzrušený

Anální masáž prostaty nebude pohodlná, pokud se pokusíte o stimulaci prostaty, aniž by byl partner předem vzrušen. Když je vzrušený, bude jeho tělo spolupracovat s vámi, ne proti vám. Samozřejmě, pokud si všimnete, že je mu to nepříjemné, vždy je dobré skončit.

Experimentujte s dechem

Dýchání je základem pro hru s prostatou. Pokud muž po celou dobu zadržuje dech, tělo si myslí, že je v nebezpečí a stáhne svaly. To je přesný opak toho, čeho chceme dosáhnout.

Naopak, experimentujte s dechem. Naveďte partnera, aby začal s pomalým a záměrným bránicovým dýcháním – počítejte tři vteřiny na nádech a tři vteřiny na výdech.

Vyzkoušejte masážní přístroj na prostatu

Tak, jako jsou erotické hračky pro ženy, existují také masážní přístroje na mužskou prostatu. Jsou navrženy tak, aby dosáhly mužského bodu G – prostatu. Nikdy však nepoužívejte předměty, které nejsou k tomuto účelu určeny, může to být nebezpečné.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora