Sen, který jsme si splnili společně

Newspaper

„Otevřel ji a já cítila jeho příjemnou lehkou vůni. Najednou se všechno změnilo. Atmosféru v autě naplnilo místo napětí najednou jiskřivé vzrušení.“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Dívala jsem se mu do očí a těšila se z jeho objetí. Už dávno jsme si nebyli tak blízcí. Seděli jsme na zadním sedadle auta a okna kolem nás se pomalu rosila. Naše polibky byly stále žhavější. Dotýkala jsem se ho jako kdysi. Držel mě ruku a já pochopila, že je to partner mého života.

Zaparkovali jsme v garáži a Juraj nevystupoval. Chytil mě za ruku a mile se na mě usmál. Celou cestu jsme v podstatě mlčeli. Atmosféra byla napjatá. Juraj zase zapomněl. Zapomněl na výročí. Já jsem ho překvapila pěknou knihou a on… Už delší dobu jsem měla pocit, že na mě zapomíná. Jako by mě neposlouchal, nevnímal, doslova přehlížel.

Najednou mě držel za ruku, díval mi do očí s odhodláním mladého chlapce. Rozbušilo se mi srdce. Měl přesně ten výraz, který jsem dobře znala z minulosti. Nevěděla jsem, co od něho čekat. Najednou se naklonil ke mně. Otevřel odkládací box přede mnou a vybral malou červenou krabičku.

FOTOGALERIE
Miluji tě. Chtěl jsem tě velmi překvapit
Zdroj: iStockphoto
Otevřel ji a já cítila jeho příjemnou lehkou vůni. Najednou se všechno změnilo. Atmosféru v autě naplnilo místo napětí najednou jiskřivé vzrušení. Nešlo o to, že v krabičce byl prstýnek, ze kterého zářil bílý kámen, ale fakt, že Juraj nezapomněl.

Nezapomněl, jen mě chtěl překvapit.

„Miluji tě. Chtěl jsem tě velmi překvapit a právě tady,“ řekl Juraj.

„Tady?“ zeptala jsem se překvapivě.

„Pamatuješ?“

Najednou jsem byla jako na jehlách. Nevěděla jsem, co myslel.

„Pojď dozadu,“ řekl a zavřel dveře na garáži. Když jsem si sedla, tehdy mi to došlo.

Právě tady jsme se milovali, po koupi nového auta. Byla to naše první jízda a můj první orgasmus v něm. Juraj si přisedl ke mně a stále se usmíval. Nasadil mi prsten a políbil mě na rty. Prošel mi dlaní po nohou a já si připomněla, jak jsme tu byli tehdy. Poprvé zaparkovali s novým autem.

Byla jsem vzrušená, jak mi klouzal rukou po silonkách až k rozkroku. Vášnivě jsem ho políbila a já jsem najednou prožívala svůj sen, že se mě Juraj znovu zmocní s láskou a vášní. Přesně to jsem z něj dnes cítila. Vrhla jsem se na něj a mně se najednou změnil svět. Vysedla jsem na něj a ucítila, jak je vzrušený. Hladil mě rukama po zádech a klouzal mi jazykem po krku.

Už jsem věděla, že milování je neodvratné. Juraj si se mnou pohrál a já jsem mu to uvěřila. V jeho náručí jsem byla ještě raději, že nejen nezapomněl na naše výročí, ale připravil mi krásné a vášnivé překvapení.

Prsten mi dokonale seděl. Už znal mou velikost a já jsem byla nadšená, že na mě nezapomněl. Že si všiml, jak jsem si náhodou před ním dívala prsteny. Dala jsem mu jemné signály, na které zareagoval.

„Miluji tě láska,“ tiše mi šeptal do ucha a já byla šťastná, jak dokonale zrežíroval toto dějství. Ještě i nechal zrát můj smutek, že na mě zapomněl, aby mě o to víc překvapil.

Seděla jsem mu na klíně a vášnivě ho líbala. Bylo krásné se ho dotýkat tak nadšená z toho, že jsem s ním. Najednou jsem přesně věděla, že je partnerem mého života.

Přesně tím pravým, se kterým se chci milovat do konce života.

Chytil mě za zadek, sevřel mi ho a já jsem se na něm začala víc knísat. Prsa jsem mu přitiskla k tváři a nechala ho, aby mi je laskal. Cítila jsem jeho horký dech na poprsí i přes látku a přála si, aby mi konečně zašel pod triko a vybral mi je.

Pomohla jsem mu. Sama jsem si tričko vykasala vzhůru a Juraj už jen jazykem zamířil k bradavce. I ke druhé. Obě mi strnulé stáli a já jsem tiše vzdychala.

Hladkala se ho po vlasech, přitlačovala k hrudi a vychutnávala si, jak mi jazykem šermuje po prsou, rukama se mě dotýká na stehnech, hýždích a míří k mému už přádně vlhkému rozkroku.

„Klidně je roztrhni,“ šeptala jsem a Juraje nebylo třeba víc přemlouvat. Chytil jemné silonky na rozkroku a prudce jimi škubal. Pocítila jsem, jak se látka napnula a roztrhla. Prasknutí silonu mezi mými nohama. Konečně jsem cítila jeho dlaň na mé pokožce.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora