Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Zapojte se do soutěže o stylové tašky Topgal!
vložila 4.6.2018

Zapojte se do soutěže o stylové tašky Topgal!

Od 9. 6. do 23. 6. jsme pro vás připravily soutěž o tři různé typy tašek od firmy Topgal. Všechny tašky jsou stylové a moderní, vhodné jak do školy, tak i do práce. Díky zátěru proti dešti nepromoknou. 

Soutěžit se bude o tyto tři stylové tašky přes rameno

Praktická a stylová fashion taška nejen pro víkendové cestovatele. Taška je vyrobena z pevného polyesteru tkaného ve vzoru rybí kosti. Je doplněna o kožené prvky a kvalitní kovové zipy. Přenášet se dá buď v ruce, což zajišťují dvě pevná kožená ucha, nebo na rameni, díky dlouhému odnímatelnému popruhu s kovovými detaily a koženým polstrem. 

Pevné dno je opatřeno pěti malými kovovými nožičkami. Objemný vnitřní prostor pojme vše potřebné na prodloužený víkend nebo na služební cestu. Uvnitř tašky jistě oceníte polstrovanou kapsu, do které se pohodlně vejde třeba MacBook Pro 13". Naproti kapse je pak ještě jedna praktická síťová kapsa na zip. 
Po obou vnějších stranách tašky najdete dvě dvojice kapes. Na jedné straně jsou volně přístupné, na druhé jsou uzavíratelné kovovými zipy. Taška je opatřena zátěrem proti dešti

Pro všechny náročné podnikavé dámy, které potřebují objemnou kabelku, která jednak dobře vypadá, a navíc je objemná a funkční
Uvnitř totiž ukrývá polstrovanou kapsu, do které se vejde tablet, nebo MacBook Pro 13". Kabelka je vyrobena z pevného polyesteru tkaného ve vzoru rybí kosti, který doplňují pevné kožené popruhy s kovovými přezkami. Materiál, ze kterého je kabelka vyrobena, je opatřen zátěrem proti dešti. 
Hlavní komoru kabelky uzavřete pevným kovovým zipem s koženým taháčkem. Vnitřní část kabelky je polstrovaná; kromě kapsy na notebook uvnitř oceníte i kapsičku na zip pro uložení peněženky nebo mobilu. Na tašce jsou pak našity z každé strany dvě menší kapsičky, z nichž jedna se dá uzavřít kovovým zipem s koženým taháčkem. Dno kabelky je chráněno malými kovovými nožičkami.

Praktická malá stylová taška přes rameno z naší fashion kolekce se bude líbit jak dámám, tak i pánům, kteří potřebují pěkný, ale praktický funkční módní doplněk, ve kterém budou přenášet všechny drobné potřebnosti, které je nutné mít po ruce. 
Taška je vyrobena z tkaného polyesteru ve vzoru rybí kosti, je doplněna o kovové zipy a kožené detaily. Ramenní popruh je měkký a délkově nastavitelný. Na obou bocích kabelky najdete dvě malé kapsičky opatřené kovovým zipem, uvnitř je ještě jedna malá kapsička taktéž na zip. Do kabelky se vejde kromě dokladů klidně i tablet. Díky zátěru proti dešti nepromokne.

 

A jak se do soutěže můžete zapojit?

V období od 9. 6. do 23. 6. 2018 nám odpovězte na soutěžní otázku.

První uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 150. v pořadí, vyhraje praktickou malou tašku

Druhá uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 250. v pořadí, vyhraje dámskou objemnou kabelku.

Třetí uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude 350. v pořadí, vyhraje praktickou víkendovou tašku.

Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Soutěžní otázka
V jakých zemích také působí firma Topgal?Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (68)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.6.2018
skromně si držím palec
19.6.2018
tašky vypadají krásně a prakticky , asi si takovou pořídím,
17.6.2018
Juuuj. Ja nosim taky len sportove....cez plece..tak by sa mi sikla
17.6.2018
Ta veliká taška vypadá skvěle.
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (68)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.6.2018
skromně si držím palec
19.6.2018
tašky vypadají krásně a prakticky , asi si takovou pořídím,
17.6.2018
Juuuj. Ja nosim taky len sportove....cez plece..tak by sa mi sikla
17.6.2018
Ta veliká taška vypadá skvěle.