Začali jsme znovu…

Newspaper

„Zbožňovala jsem ty chvíle spontánního vzrušení, když narostlo na hranici extáze a oba jsme chtěli jen to jediné, toho druhého.“

Dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Všechno šlo jako po másle. Doslova. Vnořil se do mě jako nůž do másla. Byla jsem neskutečně vzrušená. Tak, jak už dávno ne. Jeho tělo mě přikrylo, nehty jsem mu přešla po nahých ramenech. Něžně vzdychl a já jsem v něm začala poznávat svého prince, kterému jsem se naplno oddala.

Vše občas zaskřípe. Mezi námi s Majem to však už skřípalo stále častěji. A odrazilo se to iv posteli. Chtěli jsme to všechno jaksi změnit, vylepšit udělat jiné. Nešlo to. Mezi námi se neustále rozevíraly nůžky. Měla jsem pocit, že rozvod už jen visí ve vzduchu a já jsem rozhodnuta vykročit do náruče jiného muže.

Předvánoční večírek našich známých měl být posledním místem, kam pojedeme spolu. Najednou mi však donesl růžičku, objal mě a počkal, než se obléknu. Bez reptání. Celý večer byl u mě, bavili jsme se s ostatními, byl to jeden z těch večerů, kdy máte pocit, že jste opravdu s tím pravým. Dokonale jsme si rozuměli.

Něžně se mě dotýkal na noze, jako bychom byli právě zamilovaní a kamarádky na mě mrkali s otázkou, zda právě prožíváme líbánky.

Nerozuměla jsem tomu. Nejprve jsem měla pocit, že si chce něco vážně vyžehlit, že mi byl nevěrný a chce zahladit stopy, které jsem já přehlédla.

Když jsme přijeli domů, oba jsme si dali sprchu. Společně. Bylo krásné prožívat tu něhu, kterou mě zasypával a já jsem si ji už tak dlouho nevychutnala. Byla jsem šťastná, že je při mně. Dotýká se mých bradavek s nehraným nadšením. Přiložila jsem mu rty ke krku a přešla mu jimi po vlhké pokožce. Vnímala jsem, jak se mu zrychluje dech a napřímuje penis.

Zbožňovala jsem ty chvíle spontánního vzrušení, když narostlo na hranici extáze a oba jsme chtěli jen to jediné, toho druhého.

„Miluji tě,“ pošeptal mi a já jsem se zachvěla. Tak dlouho mi tato slova neřekl. Pohladila jsem ho po vlhkých vlasech a vášnivě políbila. „I já tebe, moc,“ vzdychla jsem, jak mi vedle toho zamířil prstem na ohanbí.

Utírali jsme se s něhou a láskou, jako zamilovaný pár kdesi na dovolené ve wellness centru. Když jsme vyšli z vany, nesáhli jsme ani po županech. Oba jsme věděli, kam míříme. Vyšli jsme z koupelny prakticky najednou a zamířili k ložnici.

Vsunuli jsme se pod peřinu a přitulili se k sobě s úsměvem. Hráli jsme si, dotýkali, jemně se kousali a smáli. Naše vzrušení přitom neustále rostlo. Majo mi dráždil nahé bradavky a já byla šťastná, že se nemusím ještě svlékat. Dělalo mi dobře být s ním, být nahou a dotýkat se jeho rozpáleného těla.

Vyměňovali jsme si polibky, jemné i vášnivé. Nerozuměla jsem tomu, kde se v něm najednou bere tolik radosti a vášně.

„Dnes jsi jaký jiný,“ prohodila jsem, když z mých rtů klesal svým jazykem nízko až k mému klínu.

„Tak uvědomil jsem si, jak moc tě miluji,“ řekl, ale zbytek věty už zanikl v jemném mlaskání mé mušličky, kterou otevřel a začal lízat. Nadzvedla jsem lůno, aby se jeho jazyk mohl dostat co nejhlouběji. Chtěli jsme jen jediné, dělat tomu druhému dobře.

Nohou jsem zamířila k jeho rozkroku. Nadzvedl se a nechal mě, abych mu masírovala penis. Vzdychl, přitlačoval se ke mně a já cítila jeho vzrušení a vlhkost. Věděla jsem, jak to má rád, jak dlouho jsem mu to nohama nedělala. Moc jsem se mu dnes chtěla zavděčit. Posadila jsem se. Celá vzrušená a vlhká jsem si sedla do tureckého sedu, dala nohy spolu a obě je vystřela směrem k Majovu přirození. Obepla jsem mu jimi penis a začala svou masáž, při které se zakláněl a stonal blahem. Samé mi dělalo dobře vnímat jeho potěšení. Tvrdý žilnatý úd, který jsem jako píst masírovala nohama. On mi rukou zamířil k klínu a intenzivně třel klitoris. Ani jeden z nás to už nedokázal déle vydržet.

Majo se na klonil na mě, svalil mě na záda a vnikl hluboko do mě. Objala jsem ho nohama. Přivinula se k němu a nechala do mě bušit jen jeho lůno. Oba jsme byli tak vzrušení, že nám nepotřebovalo nic víc. Žádná jiná poloha, vychutnávali jsme si jen něhu a spojení. Každý pohyb, každý mikroskopický posun jeho penisu. I to jako na konci ve mně pulzovala já jsem po dlouhé době přežila divoký, dlouhý a prudký orgasmus.

Bylo to krásné,“ zašeptala jsem.

„Už bude jen takové,“ řekl a tím večerem jako by se všechno změnilo. Opět to byl muž, kterého jsem milovala.

Jasně že jsem pátrala, co ho změnilo. A vypátrala. Přiznal se za pár dní, když jsme si v náručí dívaly společné fotky. Náhodou si prohlédl historii v počítači. „Nechtěl jsem o tebe přijít, miluji tě. A když jsem viděl, jak hledáš návod k rozvodu, uvědomil jsem si, že jsi můj životní poklad,“ řekl a políbil mě.

„Nikdy bych nechtěl být bez tebe, když jsi takový, jakého miluji,“ řekla jsem a byla jsem šťastná, že rozvod nám pomohl jen v historii počítače.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora